Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY selecteaza pentru unul din partenerii sai din Cipru doi lucratori, de preferinta un cuplu, care sa efectueze activitati specifice muncii intr-un depozit. Se ofera contract pentru o perioada de 12 luni, in conditiile stipulate de legislatia cipriota a muncii. Programul de lucru este structurat astfel: se lucreaza 6 zile pe saptamana cu un program zilnic de lucru de 8-18 ore, in functie de necesitati. Angajatorul ofera cazare gratuita, suporta costul electricitatii si al apei. Nu se asigura hrana gratuit. Salariul se plateste lunar si este in cuantum de 600 euro net /persoana. Transportul Romania-Cipru si retur va fi platit de angajat. Pentru detalii si parcurgerea formalitatilor legate de accesul la program nu ezitati sa ne contactati.

Cerinte

Cerinte obligatorii privind ocuparea posturilor: -varsta maxima a candidatilor: 45 ani. Se solicita o buna cunoastere a limbii engleze( nivel conversational). Candidatii care cunosc si limba greaca sunt in avantaj. Se ofera si se solicita seriozitate.