Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta personal pentru munca in agricultura. Persoanele interesate trebuie sa aiba varsta intre 18-45 ani,nonalcoolice,apt de munca,clinic sanatoase. Se face contract de munca intre angajat si angajatorul spaniol, fara intermediari romani. Plecarile se fac in grup de minim 10 de persoane.Se accepta cupluri si persoane care nu au mai lucrat in agricultura. Salariul se primeste cash de catre angajat la fiecare 15 zile.Salariul este cuprins intre 5.50-5.90 euro/ora iar orele suplimentare intre 6-6.90 euro/ora. Programul de lucru este de 8 ore/zi. Plecarile se fac saptamanal din Drobeta Turnu Severin, miercuri si vineri.

Cerinte

Taxa de agentie este de 150 euro si se achita in momentul plecarii. Costul biletului va fi suportat de candidat si este intre 75-80 euro. Costurile pentru obtinerea actelor de munca in Spania, sunt de 100 euro,costurile pentru cazare sunt de 50 euro/luna(utilitatile incluse). Candidatii trebuie sa mai aiba bani pana la primul salariu min 30 euro. Cazarea este in apartamente de 4-5 camere,cate 3-4 persoane in camera,cuplurile vor sta separat.