Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doamne calificate si cu experienta de lucru in meseria de patiser.Calificarea poate fi si in practica, nu neaparat certificata prin diploma de absolvire a unui curs de specialitate. Atributii post: preparare aluaturi de patiserie, prepararea de produse de patiserie, comercializare produse de patiserie, pastrare curatenie la locul de munca, executarea oricarei sarcini incredintate de sefii ierarhici. Se ofera cazare, masa si un salariu net de 700 euro pentru prima luna, cu posibilitate de marire pana la 800 euro net lunar. Se lucreaza zilnic intre 9-12 ore, 6 zile/saptamana.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: -doamne/domnisoare cu experienta de munca pe functia de patiser.Experienta de munca poate fi dobandita in Romania si/sau in strainatate -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -persoane apte fizic pentru efort -cunoasterea limbii italiene prezinta avantaj.