Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doi muncitori romani pentru lucru in spalatorie auto. Angajatorul are sediul in Italia-Napoli. Contractul de munca se incheie potrivit reglementarilor legislatiei italiene pentru o durata de minim 6 luni existand posibilitatea prelungirii duratei acestuia. Se asigura cazare si masa gratuite.Salariul este stabilit in cuantum de 600 euro net si se va plati lunar, la sfarsitul lunii. Atributii: -manevrarea utilajelor specifice spalatoriei auto -respectarea procedurilor de lucru -servirea amabila a clientilor -mentinerea curateniei la locul de munca. Programul de lucru va fi intre 8-9 ore de munca zilnic, sase zile pe saptamana.Se acorda saptamanal o zi libera.

Cerinte

Candidatii care vor fi admisi: -persoane rezistente fizic si apte de munca in regim de program prelungit - experienta pe post similar in Romania sau in strainatate este un avantaj -cunostinte elementare de limba italiana(suficient pentru sustinerea unei conversatii minimale)