Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta de munca MACELARI in OLANDA cu PASAPORT Maghiar - Informatii generale: Locatia: OLANDA, Tilburg (sudul Olandei). Cerinte meserii: Sacrificatori, transatori, sortatori Posturi disponibile: 34 Durata contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire - Salarizari: Ora normal de munca: 8,50 € / ora, pana la 8 ore. Minim 1.080 € / 4 saptamani (144 ore) Ore suplimentare: 12,50 € / ora. (141% in plus) * Al 13-lea salariu * Prime si alte bonusuri - Program de lucru: 7,2 ore/zi x 5 sile/saptamana x 4 saptamani = 144 ore / luna - Facilitati Angajatorul se va ocupa in favoarea angajatului de urmatoarele facilitati. - Cheltuieli de transport de la domiciliu la locul de munca si retur - Organizarea gasirii unei locuinte - Echipament de lucru, protective si unelte - Asistenta sociala si Asigurari medicale - Concediu anual de 24 de zile platibile a cate 7,2 ore pe zi. Total 172.8 ore anual. - Cursuri de specializare cu certificare Europeana (Diploma recunoscuta international) - Asistenta in restituirea taxelor

Cerinte

- Cerinte: Varsta acceptata: 22-45 ani Vechime: minim 2 ani in domeniul procesarii industriale a carnii. Cetatean Maghiar: Pasaport Maghiar Statut legal: Fara antecedente penale Testare practica: Se va verifica indemanarea si aptitudinile fiecarui candidat prin organizarea si efectuarea unei probe de lucru - Documente necesare: -Certificatul de nastere -Certificatul de casatorie sau adeverinta de celibatar -Copie a ID-ului si pasaportului Maghiar (valabil pentru cel putin doi ani) -Photo pasaport (4 bucati) -Diploma de calificare fata verso -Certificari de acumulare a experientei de munca in domeniu, recomandari samd. -Rezumat al candidatului -Copie Carnet de munca sau contracte anterioare. -Analize medicale -Dosarul se constitue in 2 exemplare.