Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MANAGER AUDIT VANZARI in Franta. Angajatul va avea ca principala activitate cresterea ratelor de vanzari in magazinele in care este detasat pentru o perioada cuprinsa intre 1 si 4 saptamani. - imbunatatirea vanzarilor in magazinele cu o cifra de afaceri mica; - efectuarea auditului comercial; - detectarea disfunctionalitatilor magazinelor; - implementarea tehnicilor de evaluare si raportare; - verificarea respectarii cerintelor calitative si cantitative; - monitorizarea periodica privind punerea in aplicare a masurilor corective; - participarea la diverse intalniri. Beneficii: - salarizare in functie de experienta, poate ajunge pana la 3800 euro/luna brut; - training in Franta pentru o perioada de 2 luni; - cazare si transport asigurate; - masina, laptop, telefon; - 3 bilete de avion gratis pe an. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - permis conducere categoria B; - minim 2 ani experienta relevanta in domeniul retail/vanzari; - capacitate de analizare si gasire de solutii; - abilitati manageriale; - orientare catre client; - disponibilitate la deplasari.