Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MANAGERI COMERCIALI DE ZONA in Iasi. Angajatul va conduce si gestiona magazinele ca pe propria afacere. Va lucra in Iasi si se va deplasa des in Franta. - intervine si pune in aplicare o perioada limitata de timp, un plan de actiune sau o strategie pe care o aplica la mai multe magazine; - gestioneaza magazinul de care este temporar responsabil; - analizeaza si faciliteaza saptamanal activitatea din magazine; - verifica operarea din magazine, in conformitate cu procesele si procedurile prezentate in ghidul NOZ; - formeaza merchandiseri economici; - se ocupa de reducerea pierderilor din magazin; - raporteaza periodic managerului de proiect actiunile cu privire la masurile corective luate pentru a atinge obiectivele stabilite in prealabil. Beneficii: - salarizare in functie de experienta, se poate ajunge pana la 3800 euro/luna brut; - training in Franta pentru o perioada de 2 luni; - prima de rezultat; - cazare si transport asigurate; - masina, laptop, telefon. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - permis conducere categoria B; - minim 3 ani experienta relevanta in domeniul retail/vanzari; - cunostinte foarte bune in managementul proiectului; - capacitate de analizare si gasire de solutii; - abilitati manageriale; - disponibilitate la deplasari.