Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MANAGER FINANCIAR in Suceava: -coordonarea activitatilor serviciului financiar- contabil; -completarea si semnarea documentelor financiar - contabile; -relationarea cu banca si trezoreria; -prezentarea rapoartelor financiar - contabile si de management; -organizarea arhivei pentru documentele financiare si contabile; -informarea cu privire la finantatori si parteneri; -elaborarea unui buget anual.

Cerinte

-experienta in domeniul financiar - contabil de cel putin 5 ani; -absolvent studii superioare de specialitate; -experienta in lucrul cu ERP si Microsoft Excel; -spirit de echipa, perseverenta si initiativa; -capacitatea de solutionare a problemelor. Beneficii: -salariu: negociabil in functie de experienta; -se ofera tichete de masa si stimulente de sarbatori; -program de lucru flexibil. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate