Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Iasi

Descrierea jobului - România

KREVIN recruteaza MANAGER HOTEL 4**** in Iasi. Managerul va coordona activitatea unui hotel din zona centrala a orasului Iasi in scopul obtinerii unor rezultate de calitate prin desfasurarea urmatoarelor sarcini: - gestionarea resurselor in scopul atingerii obiectivelor; - dezvoltarea si implementarea de strategii de atragere a clientilor; - analizarea pietei de profil in vederea promovarii optime a serviciilor hoteliere; - stabilirea unor relatii optime cu furnizorii; - dezvoltarea relatiilor cu agentiile de turism; - monitorizarea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor; - coordonarea personalului hotelier. Clientul nostru ofera: - salarizare bruta incepand de la 4300 Ron/luna cu posibilitate de crestere imediata + prime in functie de rezultate; - cazare in Iasi, pentru persoanele dispuse spre relocare; - contract pe perioada nedeterminata; - posibilitatea de a lucra intr-un hotel aflat in dezvoltare si construit recent. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cautam un manager care sa detina: - experienta manageriala de minim 3 ani in domeniul hotelier; - CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA ENGLEZA; - minim studii medii finalizate cu sustinerea bacalaureatului; - cunostinte solide in domeniul hotelier (concurenta, strategii); - permis de conducere categoria B; - capacitate de analiza a problemelor si orientare catre gasirea de solutii; - abilitati foarte bune de relationare; - abilitati de conducere si organizare; - capacitate de a lua decizii eficiente.

Arata anuntul si prietenilor tai