Acest anunt a expirat la data: 07.06.2012

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA PENTRU POZITIA DE MANAGER HOTEL - GERMANIA *SE ACCEPTA APLICANTI VORBITORI DE LIMBA GERMANA LA NIVEL AVANSTA CU EXPERIENTA IN DOMENIU. *SE ACCEPTA DOAR CV-URI IN LIMBA GERMANA. *PERIOADA CONTRACTUALA ESTE DE 6 LUNI SI INCEPE CU 01.08.2012. *SALARIZAREA ESTE CUPRINSA INTRE 1700-2100 EURO/LUNA PENTRU INCEPUT *VARSTA IDEALA CUPRINSA INTRE 20-45 ANI. COMISIONUL AGENTIEI ESTE ZERO

Cerinte

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA PENTRU POZITIA DE MANAGER HOTEL - GERMANIA *SE ACCEPTA APLICANTI VORBITORI DE LIMBA GERMANA LA NIVEL AVANSTA CU EXPERIENTA IN DOMENIU. *SE ACCEPTA DOAR CV-URI IN LIMBA GERMANA. *PERIOADA CONTRACTUALA ESTE DE 6 LUNI SI INCEPE CU 01.08.2012. *SALARIZAREA ESTE CUPRINSA INTRE 1700-2100 EURO/LUNA PENTRU INCEPUT *VARSTA IDEALA CUPRINSA INTRE 20-45 ANI. COMISIONUL AGENTIEI ESTE ZERO

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate


Joburi similare