Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

KREVIN recruteaza MANAGER HR in Bucuresti: -coordonarea intregii activitati specifice Departamentului de Resurse Umane: analiza muncii; -realizarea fiselor de post, recrutarea si selectia personalului; -formarea si dezvoltarea angajatilor, evaluarea performantelor, diagnoza organizationala; -completarea dosarelor de personal conform cerintelor legale si normelor interne in vigoare; -transmiterea datelor in REVISAL conform reglementarilor legale in vigoare; -eliberarea la cerere a diverselor adeverinte de salariu; -efectuarea de calcul salarial: verificare/centralizare pontaje, introducere pontaje in programul de lucru salarial, inregistrare concedii medicale, intocmire state de plata, declaratii; -verificarea, calcularea si centralizarea situatiilor tichetelor de masa pentru impozitare si lansarea unei noi comenzi de tichete de masa; -colectarea si centralizarea tuturor informatiilor justificative privind statul de plata (concedii medicale, de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri, etc.); -administrarea si actualizarea bazei de date pentru angajati; -administrarea dosarelor de personal; -intocmirea, verificarea si transmiterea catre superiorul ierarhic a diverselor rapoarte la cerere; -asigurarea si mentinerea unui sistem unitar de resurse umane calificate si competente pentru indeplinirea obiectivelor institutiei; -elaborarea, implementarea si actualizarea strategiilor si politicilor de resurse umane în conformitate cu politicile si strategia generala a firmei.

Cerinte

-studii superioare in domeniul resurselor umane sau in domeniul socio-uman; -minim 3 ani experienta pe un post similar intr-o companie de Security; -abilitati manageriale dezvoltate; -bune abilitati de comunicare, negociere, organizare si monitorizare a activitatii; -capacitatea de a-i motiva si mobiliza pe ceilalti si de a lucra in echipa; -capacitatea de a lucra cu termene limita; -rezistenta la efort si stres; -foarte bune cunostinte operare PC - pachetul Office; -cunoasterea pietei fortei de munca; -cunostinte de legislatia muncii (cursul de Inspector Resurse Umane constituie avantaj). Beneficii: -mediu de lucru placut; -oportunitati de dezvoltare si avansare profesionala; -salarizare negociabila. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai