Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MANAGER HR in Bucuresti: -coordonarea intregii activitati specifice Departamentului de Resurse Umane: analiza muncii; -realizarea fiselor de post, recrutarea si selectia personalului; -formarea si dezvoltarea angajatilor, evaluarea performantelor, diagnoza organizationala; -completarea dosarelor de personal conform cerintelor legale si normelor interne in vigoare; -transmiterea datelor in REVISAL conform reglementarilor legale in vigoare; -eliberarea la cerere a diverselor adeverinte de salariu; -efectuarea de calcul salarial: verificare/centralizare pontaje, introducere pontaje in programul de lucru salarial, inregistrare concedii medicale, intocmire state de plata, declaratii; -verificarea, calcularea si centralizarea situatiilor tichetelor de masa pentru impozitare si lansarea unei noi comenzi de tichete de masa; -colectarea si centralizarea tuturor informatiilor justificative privind statul de plata (concedii medicale, de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri, etc.); -administrarea si actualizarea bazei de date pentru angajati; -administrarea dosarelor de personal; -intocmirea, verificarea si transmiterea catre superiorul ierarhic a diverselor rapoarte la cerere; -asigurarea si mentinerea unui sistem unitar de resurse umane calificate si competente pentru indeplinirea obiectivelor institutiei; -elaborarea, implementarea si actualizarea strategiilor si politicilor de resurse umane în conformitate cu politicile si strategia generala a firmei.

Cerinte

-studii superioare in domeniul resurselor umane sau in domeniul socio-uman; -minim 3 ani experienta pe un post similar intr-o companie de Security; -abilitati manageriale dezvoltate; -bune abilitati de comunicare, negociere, organizare si monitorizare a activitatii; -capacitatea de a-i motiva si mobiliza pe ceilalti si de a lucra in echipa; -capacitatea de a lucra cu termene limita; -rezistenta la efort si stres; -foarte bune cunostinte operare PC - pachetul Office; -cunoasterea pietei fortei de munca; -cunostinte de legislatia muncii (cursul de Inspector Resurse Umane constituie avantaj). Beneficii: -mediu de lucru placut; -oportunitati de dezvoltare si avansare profesionala; -salarizare negociabila. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate