Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza manager operational in Prahova, ce isi va desfasura activitatea la o ferma de suine. Responsabilitatile sunt: - elaborarea si urmarirea realizarii planului de productie in sectoarele fermei; - urmarirea si analiza periodica a bugetului de venituri si cheltuieli al fermei si executarea masurilor corective; - organizarea activitatilor specifice, respectiv cresterea si exploatarea efectivelor de suine si administrarea furajelor; - centralizarea si verificarea zilnica a documentelor primare privind activitatea din sectoarele fermei si completarea registrelor in format electronic; - organizarea fluxului tehnologic in vederea realizarii in conditii optime in programele prestabilite conform programelor de executie avizate. Beneficii: - salarizare bruta de 4000 Ron/luna; - cazarea este asigurata; - posibilitate de prelungire a contractului in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba engleza la nivel avansat; - studii superioare finalizate; - cunostinte de MS Office si Internet; - experienta relevanta in domeniu de minim 1-2 ani; - calificarea de gradator reprezinta un avantaj.