Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MANAGER PENSIUNE pentru Dorna Candrenilor, judetul Suceava: -coordonarea intregii activitati a pensiunii; -optimizarea permanenta a serviciilor hoteliere, astfel incat sa fie respectate standardele calitative asumate; -monitorizarea cheltuielilor si respectarea bugetului alocat; -supravegherea activitatii de aprovizionare cu produse alimentare si nealimentare; -managementul resurselor umane existente; -coordonarea organizarii evenimentelor speciale si festive.

Cerinte

-studii universitare economice si de calificare in domeniul hotelier; -cunostinte temeinice de contabilitate primara; -cunostinte medii de limba engleza; -abilitati foarte bune de comunicare si negociere; -responsabilitate, eficienta. Beneficii: -salarizare: negociabila; -mediu de lucru placut; -posibilitate de promovare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate