Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza un Manager Proiect pentru unul din clientii sai care activeaza in domeniul mecanicii, constructoare de echipamente industriale; o persoana dispusa la relocare. Se ofera: Un salariu atractiv Contract pe perioada nedeterminata dupa incheierea perioadei de proba de 3 pana la 6 luni Masina pentru deplasarile in interes de serviciu .

Cerinte

Calcularea devizelor pentru clienti, avand la baza preturile furnizorilor si pe capacitatea de productie a atelierului. Dezvoltarea unei retele de parteneri pentru societate in sectoarele: metalurgic, prelucrare prin aschiere, mecano-sudura, automatizari, tratamente termice, turnatorie. Negocierea comenzilor si contractelor de subcontractare si asigurarea urmaririi calitatii prestatiilor furnizate. In relatie directa cu clientii, furnizorii si cu hala de productie a societatii, veti asigura urmarirea si gestionarea comenzilor incredintate. Competente: Cunostinte temeinice de mecanica generala, de citire a desenelor tehnice, a normelor de calitate. Cunoastere buna a retelei de intreprinderi din sectorul metalurgic la nivel regional si national. Competente in gestionarea unui proiect. Cerintele postului: Dinamism si reactivitate Aptitudini de negociere in relatia clienti - furnizori Rigoare si spirit organizatoric Capacitate de sinteza Implicare Cunoasterea limbii franceze este un avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate