Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam persoane in Sibiu pentru postul de manager relatii internationale in cadrul unei sucursale a parcului industrial Automecanica din Medias. Candidatul ideal ar trebui sa aiba experienta intr-o firma straina sau intr-un post asemenator; Evidenta parteneri de afaceri comunicare, intalniri cu acestia; Primire delegati, insotire la si de la aeroport; Disponibilitate la delegatii internationale aproximatin 70% din timp; Disponibilitate la program flexibil;

Cerinte

Aspect fizic placut si o atitudine pozitiva; abilitati de comunicare si socializare;cunostiinte pc nivel avansat, pachet office Word, Excel, Powepoint Limba germana si engleza nivel avansat sunt obligatorii; permis conducere cat B; calitati organizatorice; rezistenta la stres; capabil de indeplinirea obiectivelor; persoanele selectionate vor fi contactate prin e-mail;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate