Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Iasi

Descrierea jobului - România

KREVIN recruteaza MANAGERI COMERCIALI DE ZONA in Iasi. Angajatul va conduce si gestiona magazinele ca pe propria afacere. Va lucra in Iasi si se va deplasa des in Franta. - intervine si pune in aplicare o perioada limitata de timp, un plan de actiune sau o strategie pe care o aplica la mai multe magazine; - gestioneaza magazinul de care este temporar responsabil; - analizeaza si faciliteaza saptamanal activitatea din magazine; - verifica operarea din magazine, in conformitate cu procesele si procedurile prezentate in ghidul NOZ; - formeaza merchandiseri economici; - se ocupa de reducerea pierderilor din magazin; - raporteaza periodic managerului de proiect actiunile cu privire la masurile corective luate pentru a atinge obiectivele stabilite in prealabil. Beneficii: - salarizare in functie de experienta, se poate ajunge pana la 3800 euro/luna brut; - training in Franta pentru o perioada de 2 luni; - prima de rezultat; - cazare si transport asigurate; - masina, laptop, telefon. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - permis conducere categoria B; - minim 3 ani experienta relevanta in domeniul retail/vanzari; - cunostinte foarte bune in managementul proiectului; - capacitate de analizare si gasire de solutii; - abilitati manageriale; - disponibilitate la deplasari.

Arata anuntul si prietenilor tai