Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MANAGERI MAGAZINE in Franta. - organizarea si gestionarea activitatii magazinelor din Franta; - formarea si motivarea echipei de lucru; - cresterea vanzarilor din magazinele gestionate; - propunerea de solutii privind structurarea magazinului, mijloacele de productie, principiile si procesele de management si imbunatatirea rezultatelor; - aplicarea conceptelor si proceselor de business ale clientilor; - controlul incasarilor, identificarea neregulilor si aplicarea masurilor corective in acest sens; - aplicarea instructiunilor si informatiilor furnizate de clienti; - organizarea si coordonarea sedintelor de lucru; - participarea la receptia marfurilor si evaluarea volumului in functie de planul lucrarilor; - realizarea de deplasari pe teritoriul Frantei; - raportarea catre Managerul de Proiect. Beneficii: - salarizarea poate ajunge pana la 3800 euro brut/luna in functie de experienta; - se ofera masina, laptop si telefon de serviciu; - se asigura cazare si transport; - se ofera training de 3 luni in Franta; - se ofera 3 bilete de avion/an. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta de 3-5 ani in domeniul comercial/management (administrarea centrelor de profit); - studii medii finalizate cu sustinerea bacalaureatului; - CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - cunostinte in domeniul comertului cu amanuntul si al distributiei; - permis de conducere, categoria B; - capacitate de a analiza problemele si de a gasi solutii pentru rezolvarea acestora; - abilitati de conducere si organizare; - rezistenta la stres si putere de convingere; - disponibilitate la deplasari frecvente in Franta; - persoana flexibila, dinamica, entuziasta si cu initiativa.