Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MANIPULANTI PALETI in Franta. Cautam muncitori seriosi, cu o conditie fizica foarte buna, disponibili sa plece cat mai repede in Franta cu masina personala: - sortarea paletilor din lemn de diferite dimensiuni si pe diferite greutati; - depozitarea paletilor care nu au defectiuni si aruncarea paletilor care nu pot fi reparati; - repararea paletilor deteriorati prin inlocuirea elementelor defecte; - verificarea atenta a paletilor. Beneficii: - salarizare 1600 EURO/luna brut; - posibilitatea prelungirii contractului; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- conditie fizica buna si dorinta de munca; - punctualitate si atentie la detalii; - CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU; - permis de conducere categoria B; - disponibilitate de a pleca cu masina persoanala.