Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MASEUZA TINERE DINAMICECU EXPERIENTA IN MASAJ PENTRU HOTELURI DE 5 STELE RESPONSABILITATI: - PRIMESTE CLIENTII CARE SI AJUTA LA ACOMODAREA ACESTORA. - EFECTUEAZA LA CEL MAI INALT STANDARD PROFESIONAL ACTIVITATI SPECIFICE CALIFICARII: MASAJ, REFLEXOTERAPIE, IMPACHETARI, CAPSULE, ENDERMOLOGIE, ETC. - SUPRAVEGHEAZA IN PERMANENTA CLIENTII, PREOCUPANDU-SE DE BUNA LOR DESERVIRE SI INFORMARE PROFESIONAL CORECTA. - ASIGURA SI RASPUNDE DE ORDINEA SI CURATENIA LA LOCUL DE MUNCA SI DE APLICAREA TUTUROR MASURILOR DE IGIENA. - ASIGURA SI RASPUNDE DE PASTRAREA SI FOLOSIREA CORECTA A DOTARILOR IN FOLOSINTA: APARATURA, MOBILIER, CONSUMABILE, ETC. - UTILIZEAZA SI PASTREAZA IN BUNE CONDITII ECHIPAMENTELE DIN DOTARE SI ASIGURA COLECTAREA CORECTA A RESTURILOR SI DESEURILOR. ASPECT FIZIC PLACUT CU VARSTA PANA IN 30 DE ANI, CUNOSCATOARE A LIMBII ITALIENE SE VOR LUCRA 8 – 9 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA CAZARE SI MASA ASIGURATA DE ANGAJATOR SALARIU DE LA 800 - 900 EURO /LUNA (IN FUNCTIE DE EXPERIENTA SI NIVELUL DE LIMBA ITALIANA CUNOSCUTA)

Cerinte

SA RESPECTE LEGILE ITALIEI, SA RESPECTE CERINTELE ANGAJATORULUI, SA AIBA COMPORTAMENT CIVILIZAT, DECENT, SI LA SOLICITAREA ANGAJATORULUI STRAIN SA OPTEZE SI PE ORE SUPLIMENTARE DACA ESTE CAZUL

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala