Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MECANIC AUTO MASINI MARI pentru Franta care sa raspunda de: -intretinerea mijloacelor de transport ( TIR) inainte de plecarea in cursa; -urmarirea starii tehnice a TIR-ului si anuntarea sefului direct de sesizarea unor defectiuni; -realizarea reparatiilor necesare la TIR; -stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor catre seful direct; -respectarea normelor de protectie a muncii si PSI.

Cerinte

Sunt obligatorii: -cursuri de mecanica; -cunostinte sudura, franare pneumatica, electrica ABS,EBS, intretinere motor; -cunostinte de electricitate; -cunostinte reparatii ambreiaj, inlocuire frane, ax tambur, placi frane, etiere; -cunostinte hidraulice, parametri electronici; -cunostinte informatice necesare pentru testarea si diagnosticarea cu ajutorul calculatorului; -control tehnic etc. Alte informaţii -salarizare lunara bruta intre 1500-1700 EURO, in functie de cunostinte si experienta; -cazare si transport; -contract de munca pe o perioada minima de 4 luni. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala