Detalii loc de munca

Descrierea jobului

recrutam in numele unui client stabil pe piata britanica din domeniul reparatii auto dupa accidente pentru firme de asigurari auto, MECANICI AUTO DEZMEMBRARI PIESE AUTO CARE NECESITA REPARATII SI MONTAREA ACESTORA DUPA REPARATII/TINICHIGERIE/VOPSITORIE. ATRIBUTII: DEMONTARE SI RE MONTARE DIVERSE PIESE AUTO: BORDURI, USI, GEAMURI, SUSPENSII, FARURI, BARI, FINISAJE INTERIOARE SI EXTERIOARE REMONTAREA ACESTORA DUPA VOPSIRE. SALARI ATRACTIVE, IN FUNCTIE DE EXPERIENTA INTRE £9- £10.50 PE ORA PROGRAM DE LUCRU 47.5 ORE PE SAPTAMANA, DE LUNI PANA VINERI, INTRE ORELE 8 SI 6, SI 2 SAMBETE PE LUNA, INTRE 8 SI 1. SE OFERA BONUSURI CELOR MAI CAPABILI MECANICI DIN ECHIPA.

Cerinte

EXPERIENTA IN DOMENIUL REPARATII MASINI ACCIDENTATE MINIM 5 ANI CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL DEXTERITATE IN A MANUI UTILAJE SPECIFICE POSTULUI PRIORITATE VA FI OFERITA CELOR CARE POT PRACTICA ATAT MESERIA DE MECANIC REPARATII AUTO, CAT SI CEA DE TINICHIGIU SI/SAU VOPSITOR NU PERCEPEM COMISIOANE , SINGURELE COSTURI SUNT CELE DE TRANSPORT PENTRU A VENI IN ANGLIA SI CHIRIA INITIALA DACA DORITI CA FIRMA ANGAJATOARE SA VA GASESCA CAZARE. ACEASTA SUMA IN AVANS NU VA DEPASI £200, SI POATE FI NEGOCIATA PENTRU CEI CARE NU DISPUN DE FONDURI IN AVANS. VA RUGAM SA TRIMITETI CV URILE IN LIMBA ENGLEZA. VA RUGAM SA SPECIFICATI CAT MAI MULTE DETALII TEHNICE DESPRE EXPERIENTA AVUTA IN ACEST DOMENIU.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala