Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MECANIC AUTOMOBILE pentru Franta: intretinerea mijloacelor de transport inainte de plecarea in cursa; -lucru pe masini mici ca CITROEN, RENAULT, PEUGEOUT; -diagnosticare auto; -schimbare placute de frana, schimbare chiuloasa, baterii, fitre, injectoare, bujii, ulei si shcimbare roti; -urmarirea starii tehnice a mijloacelor de transport si anuntarea sefului direct la sesizarea unor defectiuni; -realizarea reparatiilor necesare la mijloacele auto; -stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct; -intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate; -respectarea normelor de protectie a muncii si PSI; -executarea si altor sarcini conform specificului locului de munca solicitate de seful direct sau de conducerea companiei. -raspundere pentru efectuarea corecta si la timp a reparatiilor mijloacelor de transport; -intretinere, reparatii, service automobile; -montaj elemente de caroserie si parbriz.

Cerinte

-experienta in domeniu, atat in tara, cat si in strainatate; -calificare de mecanic; -permis de conducere; -CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA NIVEL AVANSAT. Beneficii: -salarizare: 1700 €/luna brut; -transportul si cazarea sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.