Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA 2 MUNCITORI DETINATORI DE CERTIFICAT DE INREGISTRARE ELIBERAT DE REGISTRU COMERTULUI CA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA AVAND CA ACTIVITATE PRINCIPALA LUCRARI DE CONSTRUCTII ,COD CAEN 4120 PENTRU MECANIC DE UTILAJE GRELE,CU LIMBA GERMANA DE NIVEL MEDIU,PENTRU O LUCRARE CARE ESTE CU O DURATA DE 5 LUNI PANA LA UN AN,PLATA FIIND DE 1400EURO/PAUSCHAL,PENTRU UN NUMAR DE MINIM 9 ORE/ZI-MAX 12 ORE/ZI . SE ASIGURA CAZARE CONTRACOST PRETUL 200EURO/LUNA,ACEASTA FIIND IN INCINTA CAZARII NOASTRE IN CAMERA COMUNA. PENTRU A BENEFICIA DE ASIGURARE DE SANTIER SI ASIGURARE DE DAUNE PARTENERUL GERMAN II VA DESCHIDE P.F.A-ului PUNCT DE LUCRU IN GERMANIA ,COSTUL ACESTUIA 32 EURO.

Cerinte

Cerinte TERMENUL DE PLATA SE VA FACE CONFORM CONTRACTULUI DE SUBANTREPRIZA PE CARE PERSOANA FIZICA AUTORIZATA IL SEMNEAZA LA DATA DEPUNERI DOSARULUI CARE POATE FI DATA PLECARII LA MUNCA IN GERMANIA. MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA BANI DE MASA PENTRU PRIMA LUNA(NU SE ACORDA AVANS)SI SALOPETE ,BOCANCI DE SANTIER,CASCA . COLABORAREA CU FIRMA GERMANA POATE FI DE LUNGA DURATA . TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASFEL: -500LEI IN MOMENTUL DEPUNERII DOSARULUI SI SEMNARII CONTRACTULUI PARTENERULUI GERMAN -200 EURO DIN PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA TRIMITETI CERIFICATUL DE INREGISTRARE ,CAZIER ,AD.MEDICALA,CV+FOTO 9/13 LA ADRESA DE EMAIL