Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MECANIC INDUSTRIAL in Belgia. Cautam pentru clientul nostru din Belgia un mecanic industrial care sa lucreze intr-o fabrica din Liege, ce va avea urmatoarele atributii: - planificarea operatiunilor de intretinere si reparatii specifice masinilor din dotare- strunguri, freze si masini industriale; - efectuarea la timp a mentenantei preventive; - executarea reparatiilor si intretinerea masinilor; - folosirea si intretinerea corespunzatoare a sculelor, a echipamentului si aparaturii din dotare. Beneficii: - salarizare bruta de 1800 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu avansat; - experienta relevanta in meseria de mecanic, de preferat pe masini conventionale; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; - permis de conducere categoria B; - disponibilitatea de a pleca cu masina personala.