Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MECANIC AUTO MASINI MARI pentru Belgia care sa raspunda de: - diagnosticare masini cu gabarit mare; - schimbare placute de frana, schimbare chiuloasa, baterii, fitre, injectoare, bujii, ulei si schimbare roti; - realizare de reparatii necesare la mijloacele auto; - intretinere, reparatii, service automobile; - montaj elemente de caroserie si parbriz. - stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct; - intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate. Beneficii: - salariu 1550 euro/luna brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitatea unei colaborari pe termen lung. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Sunt obligatorii: - cursuri de mecanica; - cunostinte sudura, franare pneumatica, electrica ABS,EBS, intretinere motor; - cunostinte de electricitate; - cunostinte reparatii ambreiaj, inlocuire frane, ax tambur, placi frane, etiere; - cunostinte hidraulice, parametri electronici; - cunostinte informatice necesare pentru testarea si diagnosticarea cu ajutorul calculatorului; - control tehnic etc.