Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA: Post de CADRE Activitate full time, posibilitate de garzi Salariu conform grilei spitalicesti franceze, intre 2700€ si 4600 € net/luna in functie de vechime si experienta in geriatrie CERINTE: Diploma de medicina generala si diploma de medic specialist Certificat de conformitate de la Ministerul Sanatatii Franceza conversational Dicponibilitate, seriozitate, flexibilitate Motivatia de a se instala in Franta Spirit de echipa Comision: Nu exista comision de recrutare!

Cerinte

Atentie! Acest program este gratuit pentru aplicanti! Nu exista taxe sau comision de plasare! Conditii, calificari necesare si posibilitati: Nivel B2 de comunicare orala pentru limba franceza .In Franta medicii nu au nevoie de nici o diploma de recunoastere a limbii (TEF), dar au nevoie de cunoasterea ei cel putin la un nivel mediu scris/vorbit sau avansat (psihiatri, medicii de medicina muncii). Va exista un interviu cu angajatorul si cu comisia de la Ordinul Medicilor. Studii finalizate in domeniul medical; Diplomele si documentele justificative sa fie traduse in limba franceza si legalizate – serviciu oferit de biroul nostru de traduceri la un pret redus; Varsta maxima de 50 de ani; aspect fizic placut si stare de sanatate buna; Posibilitatea de a emigra in Franta, impreuna cu familia; Posibilitatea pentru specializare suplimentara in Franta.