Detalii loc de munca

Descrierea jobului

URGENT! Cautam un MEDIC GENERALIST PENTRU O LOCALITATE DIN MORBIHAN, FRANTA Cabinet in liberal Conditii de instalare : Cabinet GRATUIT pina cind medicul ajunge la 15 consultatii/zi - aprox. 3000€ net/luna Locuita GRATUITA (mobilata) pina cind medicul ajunge la 15 consultatii/zi Un avans de 5000 € pentru instalare POSIBILITATE DE A LUCRA LA TIMP PARTIAL CA SALARIAT IN AZILUL DIN COMUNA Pacienti din comunele limitrofe ( care nu au medici sau sint insuficienti)

Cerinte

DIPONIBILITATE IMEDIATA PENTRU INTERVIU IN FRANTA DISPONIBILITATE PENTRU INSTALARE IN MAI 2013 Diploma de medicina generala Diploma de specialitate ( se accepta si medicii cu 3 ani de experienta din ultimii 5) Nivel B1 de limba franceza Certificate de conformitate Motivatie pentru relocare in Franta, cu familia Medicul isi va plati deplasarea cu avionul pina la Paris, cu o companie low-cost (WIZZAIR, BLUEAIR).