Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA: Post de Praticien contractuel Activitate full time, posibilitate de garzi Salariu conform grilei spitalicesti franceze, intre 3600€ si 3900 € net/luna Garzile sint platite intre 150€ brut/garda si 400€ brut/garda (in functie de durata acesteia) CERINTE: Diploma de medicina generala si diploma de medic specialist Certificat de conformitate de la Ministerul Sanatatii Franceza conversational Dicponibilitate, seriozitate, flexibilitate Motivatia de a se instala in Franta Spirit de echipa 4Future va organizeaza interviul in Franta. Transportul cu trenul si eventual cazarea pe teritoriul Frantei sint gratuite! Nu se percepe comision de la candidati. Va spijinim in toate demersurile administrative (in special inscrierea la Ordinul Medicilor din Franta) si va oferim ajutor la instalare. Comision: Nu exista comision de recrutare!

Cerinte

Atentie! Acest program este gratuit pentru aplicanti! Nu exista taxe sau comision de plasare! Conditii, calificari necesare si posibilitati: Nivel B2 de comunicare orala pentru limba franceza .In Franta medicii nu au nevoie de nici o diploma de recunoastere a limbii (TEF), dar au nevoie de cunoasterea ei cel putin la un nivel mediu scris/vorbit sau avansat (psihiatri, medicii de medicina muncii). Va exista un interviu cu angajatorul si cu comisia de la Ordinul Medicilor. Studii finalizate in domeniul medical; Diplomele si documentele justificative sa fie traduse in limba franceza si legalizate – serviciu oferit de biroul nostru de traduceri la un pret redus; Varsta maxima de 50 de ani; aspect fizic placut si stare de sanatate buna; Posibilitatea de a emigra in Franta, impreuna cu familia; Posibilitatea pentru specializare suplimentara in Franta.