Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti oferim o noua oportunitate profesionala in domeniul sanatatii: Medic Nutritionist. Daca ai experienta si esti pasionat de meseria ta aplica CV-ul tau si consultantii nostri te vor contacta! -consultarea pacientilor si diagnosticarea acestora; -crearea unui regim personalizat in functie de diagnostic; -mentinerea legaturii cu pacientul pe toata durata tratamentului/regimului; -monitorizarea rezultatelor medicale ale pacientilor; -adaptarea tratamentului la noile schimbari ale starii pacientului.

Cerinte

-absolvirea Facultatii de Medicina; -cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat; -cunostinte operare PC: Pachetul MS Office, Internet Explorer, E-mail, Outlook; -abilitati excelente de comunicare; -respectarea deadline-urilor; -dedicare si implicare in munca realizata. Beneficii: -salariu atractiv; -mediu de lucru profesionist; -posibilitatea de a lucra full time sau part time. Vrei sa faci parte din echipa? Asteptam CV-ul tau!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate