Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MEDICIS CONSULT dispune de o oferta de post de medic specialist OFTALMOLOG in departamentul MORBIHAN, regiunea BRETAGNE. OFERTA : Activitate de medic oftalmolog ( consultatii, tratamente, prescriptii) Cabinet individual pus la dispozitie de primarie Instalare in liberal Remuneratie in functie de numarul de consultatii efectuate Pacienti : locuitorii comunei (4193 de locuitori), precum si potentiali clienti din localitatile vecine (un bazin de 15 000 de locuitori) BONUSURI : Cabinet individual pus la dispozitia medicului Locuinta de serviciu pusa la dispozitia medicului In primele luni, medicul est scutit de plata chiriei cabinetului si a locuintei de serviciu Ajutor pentru achizitionarea echipamentului necesar pentru consultatii

Cerinte

CERINTE: Diploma de Medicina generala Diploma de specialitate NIVEL AVANSAT DE LIMBA FRANCEZA SI CUNOASTEREA TERMINOLOGIEI MEDICALE IN LIMBA FRANCEZA Certificate de conformitate de la Ministerul Sanatatii din Romania Motivatie de a lucra in Franta si de a se integra in viata unei comunitati Capacitate de adaptare, flexibilitate, sociabilitate Abilitati de comunicare Seriozitate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate