Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locul de munca: Sector Privat – Spital Locatia: FRANTA (Fort de France, CARAIBE) Conditii de selectare : • Specializari: Psihiatrie Adulti , Psihiatrie infantila • Limba franceza nivel mediu ; • Pot aplica atat medici specialisti cu experienta cat si proaspat specialist • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila

Cerinte

Pachet salarial: • Contract de munca pe perioada fixa sau nedeterminata -Praticien Contractuel • Salariul se incadreaza pe nivelul 4 + 10% si 20% indemnizatie DOM+ 20% indemnizatie conform statutului de medic (strain)- un salariu lunar ajunge la 4000€ • Garzile sunt platite separat si se ajunge la 420€ pe garda • Cazare este asigurata de angajator . Prima luna este platita de catre angajator iar incepand cu a doua luna se va plati de catre fiecare candidat in parte.- o cazare ajunge la 550 euro pe luna • Se lucreaza de luni pana vineri • Se oferta suport in inchirierea unei masini • Se ofera Biletul de avion din Romania pana Caraibe • Suport in inregistrarea la Ordinul Medicilor din Franta • Vacanta este de 5 saptamani pe an . • Angajatorul se ocupa sa va obtina autorizatia pentru a putea muncii legal.