Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medjob Consulting este in cautarea de medici pentru cabinete medicale din Paris. SPECIALITATI CAUTATE: GINECOLOGIE OBSTETRICA STOMATOLOGIE MEDICINA GENERALA Activitate de consultatii Contract pe durata nedeterminata, statut salariat, plata in functie de numarul de consultatii. Perspective financiare interesante! Pacientii sint asigurati!

Cerinte

Cerinţe job - Diplome de medicina generala si de specialitate - Certificate de conformitate - Experienta in Franta sau Belgia este un plus - Franceza : nivel conversational - Dorinta de relocare pe termen lung Alte informaţii: Seviciul nostru este gratuit (nici un comision de la candidat). Va asistam pentru inscrierea la Colegiul Medicilor. Participam la cheltuielile de deplasare pentru interviul de angajare. Contact telefonic permanent cu consultantii nostri.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate