Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza Medici Specialisti pentru Danemarca pentru urmatoarele Specializari : PSIHIATRIE ONCOLOGIE RADIOLOGIE GERIATRIE MEDICINA INTERNA NEUROLOGIE CARDIOLOGIE PATOLOGIE MEDICINA DE URGENTA GASTROENTEROLOGIE ENDOCRINOLOGIE Contract - permanent , primele 6 luni perioada de proba Contracte - conform legislatiei Daneze Program - 37 ore/ saptamana Salariul 70.000- 90.000 Euro/ an Concediu- conform legislatiei Daneze Se ofera : - curs de limba Daneza - Januarie 2014 - program de limba daneza pentru familie - vizita in Danemarca - transport gratuit pentru intreaga familie la inceperea job-ului - support in relocare ( gasirea unei locuinte, scoala , gradinita )

Cerinte

- Diploma de Medic Specialist - Experienta - de preferat minim 2-3 ani experienta ca si Specialist in Romania - Nivel de limba Engleza peste mediu - dorinta de relocare in Danemarca pe termen lung

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate