Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medic specialist Anestezie, Radiologie, Cardiologie, Geriatrie, Oftalmologie, Medicina muncii: - Limba franceza nivel bun/foarte bun - va oferim acces la sute de locuri de munca in spitale si policlinici care dispun de tehnologie de ultima generatie - va cautam un loc de munca in functie de preferintele dumneavoastra - va insotim si va sustinem pe durata interviului de angajare - va platim cazarea pe durata interviurilor - va oferim consultanta la semnarea contractului de munca - va cautam o locuinta sau scoala/gradinita pentru copii - ne ocupam de obtinerea dreptului de libera practica astfel incat sa puteti incepe munca cat de repede posibil

Cerinte

Medic specialist Anestezie, Radiologie, Cardiologie, Geriatrie, Oftalmologie, Medicina muncii: - Limba franceza nivel bun/foarte bun Medic specialist Anestezie, Radiologie, Cardiologie, Geriatrie, Oftalmologie, Medicina muncii: - Limba franceza nivel bun/foarte bun