Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MEDIC NUTRITIONIST/NUTRITIONIST in Bucuresti Descrierea postului: - oferirea de consultanta pacientilor; - recomandarea tratamentului in functie de diagnostic; - crearea si mentinerea relatiilor profesionale; - solutionarea situatiilor aparute in clinica; - asigurarea conditiilor igienico-sanitare generale la locul de munca; - planificarea si organizarea propriei activitati; - insusirea standardelor de calitate ale companiei. Beneficii: - salarizarea se ofera pe numarul de ore de consultatie oferite; - pentru programul full time se incheie CIM, iar pentru part time se incheie contract de colaborare pe PFI; - se ofera program de training. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cerintele postului: - studii superioare finalizate, Facultatea de Medicina; - medici rezidenti sau specialisti pe urmatoarele specialitati medicale : Diabet, Nutritie, Boli Metabolice, Medicina generala, Medicina de Familie, Endocrinologie, Pediatrie, etc. - CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE LA NIVEL MEDIU – AVANSAT (SCRIS, CITIT SI VORBIT); - cunostinte operare PC: pachetul MS Office; - adaptabilitate cu programele/soft-urile de lucru privind gestionarea datelor si clientilor; - atentie la detalii, spirit de echipa, atentie distributiva, rezistenta la stres; - capacitate de a lucra cu termene limita.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate