Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contract pe durata nedeterminata, inainte de inceperea cursului de limba Program: Luni- Vineri, 8 – 17 Cursuri de adaptare in timpul programului de lucru Posibilitatea de a combina munca cu activitati de cercetare, in functie de interesele dumneavoastra Salarii competitive in functie de experienta profesionala

Cerinte

Medic specialist Psihiatrie, Psihiatrie pediatrica Medic specialist Radiologie Medic specialist Geriatrie Medic specialist Reumatologie Va oferim: Un curs intensiv de limba suedeza/norvegiana timp de 4-6 luni la un centru de limbi straine din strainatate, pentru dumneavoastra si familia dumneavoastra (dupa obtinerea unui contract de munca) Cursuri continue de suedeza/norvegiana in Suedia/Norvegia (daca este necesar) O remuneratie de 700 Euro/luna pe durata cursurilor Prima de instalare care sa acopere costul relocarii in Suedia/Norvegia si asistenta la relocare Asistenta la gasirea unei locuinte Obtinerea dreptului de libera practica in Suedia/Norvegia Nu percepem comisioane de la medici

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Master / studii postuniversitare