Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suedia + Norvegia: Medic specialist Psihiatrie, Psihiatrie pediatrica, Radiologie - Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala: engleza, franceza, germana Se ofera GRATUIT cursuri de limba suedeza si novegiana pentru medici si familiile acestora. - va oferim acces la sute de locuri de munca in spitale si policlinici care dispun de tehnologie de ultima generatie - va cautam un loc de munca in functie de preferintele dumneavoastra - va insotim si va sustinem pe durata interviului de angajare - va platim cazarea pe durata interviurilor - va oferim consultanta la semnarea contractului de munca - va cautam o locuinta sau scoala/gradinita pentru copii - ne ocupam de obtinerea dreptului de libera practica astfel incat sa puteti incepe munca cat de repede posibil APLICA ACUM!!!

Cerinte

Medic specialist Psihiatrie, Psihiatrie pediatrica, Radiologie - Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala: engleza, franceza, germana. Medic specialist Psihiatrie, Psihiatrie pediatrica, Radiologie - Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala: engleza, franceza, germana