Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MEDICIS CONSULT ofera posturi de munca in spacilitatea MEDICINA MUNCII si asteapta candidaturile dvs pe tot parcursul anului. CV-urile medicilor rezidenti sunt bine-venite. Angajatorul va formeaza pentru aspectele juridico-legale, va trimite la cursurile obligatorii AFOMETRA si va asista pentru ameliorarea practicii dvs in domeniul PREVENTIEI in intreprindere. Posturile disponibile se afla in cea mai mare asociatie de medicina muncii (inter-entreprises) din Franta si din Europa. Recunoastere a 2 ani din rezidentiat, salariu DEBUTANT 5900 € BRUT/luna (4500 € NET/luna). Se ofera formare profesionala in sistem de tutorat, sub supravegherea unui medic specialist. Se ofera asistenta sociala pentru inchirierea unei locuinte in Franta. Posturile sunt disponibile in regiunea pariziana. Avantaje conexe: Tichete de masa, RTT (vinerea dupa-amiaza liber) 5 saptamani de concediu + 1 zi suplimentara/an dupa 4 ani in serviciu Formare medicala continua MUTUELLE (asigurare de sanatate pentru persoana celibatara sau familie). Va putem pune in legatura cu alti medici de munca pe care i-am ajutat sa se instaleze in Franta, pentru a le adresa intrebarile dvs.

Cerinte

Medic Specialist/Primar in Medicina Muncii (rezident bine-venit pentru baza noastra de date) Franceza nivel B1 Seriozitate si curiozitate profesionala.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate