Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MENAJERA pentru Eforie Nord. Candidata va locui intr-o vila situata la malul marii si va avea urmatoarele responsabilitati: - asigura zilnic menajul in casa particulara, incluzand curatenie, spalat si calcat rufe; - prepara si serveste mancarea.

Cerinte

- minim 2 ani experienta in domeniu; - permisul de conducere poate fi un avantaj; - persoana serioasa si harnica, cu putere de munca, sociabila, prezentabila, cu tonus pozitiv; - disponibilitate de a lucra 6 zile/saptamana. Beneficii: - cazare in camera separata cu vedere la mare, cu baie proprie; - tv in camera, telefon fix si mobil, internet si laptop (la cerere); - contract de munca pe perioada determinata de 1 an, cu posibilitate den prelungire; - la incheierea contractului se plateste transportul. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.