Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MENAJERA RESTAURANT in Franta. Se cauta o persoana cu initiativa si muncitoare pentru a lucra ca menajera intr-un restaurant din Franta: - asigura zilnic menajul in restaurantul clientului; - spala si curata mesele si vesela din restaurant; - sterge praful, spala gresia si da cu aspiratorul in incinta localului; - indeplineste si alte sarcini adresate de catre superiorul ierarhic specifice postului. Beneficii: - salariu 1400 -1600 EURO/luna brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - contract de munca este pe perioada determinata de 3 luni, cu posibilitate de prelungire. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- nu este necesara experienta in domeniu; - cunostinte de limba franceza la un nivel mediu - avansat; - persoana serioasa si harnica, cu putere de munca, energica si cu initiativa; - sociabila, prezentabila, respectuoasa si centrata pe nevoile clientilor.