Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!! Familie din Roma - Italia selecteaza MENAJERA pentru curatenie.Familia este formata din doua persoane.Locuiesc la casa, au un caine si pisici. Responsabilitati: Persoana selectata trebuie sa se ocupe de treburile casnice, sa gateasca, sa faca cumparaturile casei, precum si alte responsabilitati ce decurg din acest post. Program de lucru: 10-12 ore/zi; 6 zile /saptamana; SE OFERA: - contract legal de munca pe 12 luni cu posibilitate de prelungire; - salariul: 600 EURO NET/luna; - cazarea GRATUITA; - masa GRATUITA; - asigurari sociale platite de catre angajator; - plecare urgenta.

Cerinte

- se cere limba italiana; - persoana selectata trebuie sa fie curata energica, respectuoasa si munctitoare; - personalitate placuta si prietenoasa. Acte necesare pt. inscriere: - CV in limba romana (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil); - copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti); - cazier judiciar; - adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic"; - copii xerox dupa toate diplomele de studii. COSTUL PROGRAMULUI: A) Comision agentie - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult: - VARIANTA 1: 270 EURO - Se plateste la momentul inscrierii, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. (PROMOTIE: Persoanele care achita pana la 15 NOIEMBRIE 2013 beneficiaza de o SUPER-REDUCERE, platind doar 220 EURO) - VARIANTA 2: 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial. - VARIANTA 3: 540 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 180 EURO / luna. C) 300 EURO - Comision partener Italia. D) Biletul de avion.