Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia " Expert Bone si Menaj "- Este localizata in Drumul Taberei, sectorul 6 din Bucuresti si respecte normele prevazute de lege in privinta recrutarii si plasarii atat persoanelor care au nevoie de un loc de munca , dar si in avantajul persoanelor care doresc sa angajeze pe cineva cu experienta ,ne adaptam cerintelor dvs si va oferim personal pentru ingrijire sau pregatire copil ,menajera pentru ordinea si curatenia din casa dvs , Ingrijire varstnici sau bolnavi la domiciliu . Oferim posibilitatea tuturor candidatelor sa opteze pentru posturile de MENAJERA \INTRETINERE LOCUINTE \CURATENIE FIRME recrutam persoane care au experienta in acest domeniu , dorim sa se indeplineasca urmatoarele calitati : Sociabila , Educata , Rabdatoare. Programul de lucru poate fi: Permanenet (In regim Intern ) Extern (10 -12 ore /zi ) Full-Time ( 8ore/zi ) Part-Time (4h/zi) Ocazional Weekend

Cerinte

Acte necesare inscrierii in baza noastra de date : - Copie buletin - Cazier Judiciar - Adeverinta medic precum ca sunteti apt de munca - Diploma dupa ultimele studii efectuate Alte acte care completeaza dosarul dumneavoastra ( Nu sunt obligatorii ) - copie dupa cartea de munca (primele 3 pagini si ultimele 3 ) - Decizie de pensionare (daca este cazul). - Recomandare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala