Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NEW! Contracte de munca urgent pentru timp de iarna in constructii, cautam meseriasi cu experienta la finisari interioare, electricieni, instalatori apa si gaz, salahori. Contracte pe perioada nedeterminata. Concediu platit de sarbatori. Beneficiati de cazare si mancare.Acceptam si echipe. Locurile sunt limitate, plecarile au inceput deja, urmatoarea plecare la mijlocul lui Octombrie. Programari pana in data de 20 Octombrie!

Cerinte

Nu trebuie limba straina. Meseriasi cu experienta. Nu necesita neaparat calificare. Persoane serioase, care doresc sa lucreze in strainatate! Fara probleme legale. Spirit de echipa. Persoane civilizate. Contractul de munca se semneaza direct cu angajatorul. Fara comision din tara. Transportul asigurat pana in Germania. Pentru mai multe informatii puteti sa ne contactati sau lasati un nr de telefon si echipa noastra o sa va contacteze.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala