Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MONTATOR ARDEZIE pentru Belgia; salariu: 1600 euro/luna brut. Descrierea postului: - decopertarea ardeziei vechi de pe acoperis; - decopertarea scandurilor de pe acoperis; - montarea foliei izolatoare; - montarea scandurilor noi; - montarea ardeziei prin prinderea cu carlige(se traseaza cu praf de creta directia pe care vor fi prinse carligele, si apoi se fixeaza ardezia pe carlige).

Cerinte

Cerintele postului: - experienta in montarea acoperisurilor din ardezie si tigla; - cunostinte in citirea planurilor de constructie; - cunoasterea confectionarii de uluci, jgheaburi etc. poate reprezenta un avantaj; - se va lucra la inaltime; - permis de conducere categoria B. Beneficii: - 1600 €/luna brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - lucrul cu o echipa dinamica si bine pregatita din punct de vedere profesional. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala