Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MONTATOR DE REDUCTOR pentru Franta; -montarea diferitelor tipuri de rulmenti si dispunerea lor in arbori sau in orificii; -realizarea retusurilor pentru ajustarea pieselor ce urmeaza a fi montate; -verificarea portilor de angrenare; -realizarea expertizelor aparatelor de reparat; -supravegherea starii materialelor; -asigurarea mentenantei de nivelul 1; -utilizarea echipamentelor conventionale de control necesare executarii operatiilor de verificare a rezultatelor de prelucrare; -utilizarea manuala a masinii de control 3D pentru validarea primelor piese de montat; -verificarea dosarului de fabricatie (gama/fisa de verificare, fisa tehnica, planul si specificatiile clientului); -verificarea disponibilitatii utilajelor definite in gama si a anomaliilor vizibile; -supravegherea uzurii uneltelor (plachetelor) si a starii suprafetelor obtinute.

Cerinte

-minim 5 ani experienta in domeniu, atat in tara, cat si in strainatate; -abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; -permis de conducere; -CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU. Beneficii: -salarizare: 1000-1500 €/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.