Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza AJUSTOR-MONTATOR DE REDUCTOR pentru Franta: -ajustorul- montator dispune de autonomie in executarea misiunilor si sarcinilor; -realizarea retusurilor pentru ajustarea pieselor; -montarea rulmentilor si dispunerea acestora in arbori sau in orificii; -verificarea si realizarea expertizelor aparatelor conform indicatiilor; -utilizarea echipamentelor conventionale de control necesare executarii operatiilor de verificare ale rezultatelor de prelucrare; -validarea primelor piese de montat, utilizand manual masina de control 3D.

Cerinte

-experienta minima de 3-5 ani de lucru pe strunguri conventionale si cu comanda numerica; -capacitati si abilitati de citire si interpretare ale desenelor tehnice si instructiunilor primite de la responsabilii de productie; -CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU- AVANSAT; -persoana serioasa, responabila si cu atentie distributiva in timpul programului de lucru; -permis de conducere, categoria B. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.