Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Urgent! Plecari in weekend! KREVIN recruteaza pentru Franta MONTATOR FATADE DIN PIATRA, salariu: 1600 €/luna brut Descrierea postului: - vor imbraca in piatra fatada unei cabane (rezidenta hoteliera); - taie piatra si o vor aplica pe peretii cabanei; - vor aplica piatra folosind mortar.

Cerinte

- experienta de minim 3 ani in domeniu; - cunostinte medii - avansate de limba franceza; - conditie fizica buna; - persoana organizata, responsabila, atenta si autonoma; - seriozitate si dorinta de munca. Beneficii: - salariu atractiva: 1600 €/luna brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - transportul de la sediul firmei la santier este asigurat; Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 poze(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.