Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Asamblarea componentelor pentru obtinerea unei game variate de produse, simple sau complexe, prin metode diferite, cu diferite scule si dispozitive - Montarea subdiviziunilor dupa desen - Citirea desenului si instructiunilor de lucru - Montarea pieselor cu ajutorul instalatiilor si a masinilor - Depistarea pieselor defecte si a celor care nu sunt conforme desenului, precum si remedierea acestora conform reglementarilor Oferim: - Salariu atractiv - Tichete de masa - Transport asigurat - Conditii de lucru la nivel occidental

Cerinte

Manpower recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala din industria aeronautica, Montator subansamble. Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: - Studii tehnice - scoala profesionala sau liceu tehnic - Cunostinte avansate de desen tehnic - Experienta de lucru pe o pozitie similara (minim 3 ani) - Cunostinte de limba engleza - prezinta un avantaj - Atentie la detalii si capacitate de memorare - Seriozitate - Disponibilitate de lucru in schimburi

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala