Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN ofera locuri de munca in Franta pentru MONTATORI GHENE DE VENTILATIE Descrierea postului: - montarea de instalatii de climatizare si ventilatie; - asamblarea si montarea de tubulatura pentru circulatia aerului; - asamblarea si montarea de piese speciale necesare (reductii, ramificatii, coturi, te-uri etc.); - montarea de hote industriale, inclusiv sistemul de evacuare; - realizarea de modificari in functie de necesitate, realizare *S*, in cazul devierilor neprevazute.

Cerinte

Locurile de munca sunt pentru persoane ce au cunostinte in citirea si interpretarea planurilor de instalare a sistemelor de ventilatie, CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA UN NIVEL MEDIU- AVANSAT,experienta de munca in Franta si/sau Belgia – constituie avantaj. Plecarile se fac saptamanal, cu contracte individuale de munca,asistenta permanenta de la data inceperii si pana la data incheierii contractului. Salarizarea incepe de la 1400-1500€ / luna brut avand cazarea si transportul asigurate. Perioada contractului este de minim 2 luni, cu posibilitate de prelungire pentru persoanele serioase si responsabile. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 poze(una tip buletin/una full body). NU PERCEPEM COMISION INAINTE DE PLECARE! Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai