Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN ofera locuri de munca in Franta pentru MONTATORI GHENE DE VENTILATIE Descrierea postului: - montarea de instalatii de climatizare si ventilatie; - asamblarea si montarea de tubulatura pentru circulatia aerului; - asamblarea si montarea de piese speciale necesare (reductii, ramificatii, coturi, te-uri etc.); - montarea de hote industriale, inclusiv sistemul de evacuare; - realizarea de modificari in functie de necesitate, realizare *S*, in cazul devierilor neprevazute.

Cerinte

Locurile de munca sunt pentru persoane ce au cunostinte in citirea si interpretarea planurilor de instalare a sistemelor de ventilatie, CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA UN NIVEL MEDIU- AVANSAT,experienta de munca in Franta si/sau Belgia – constituie avantaj. Plecarile se fac saptamanal, cu contracte individuale de munca,asistenta permanenta de la data inceperii si pana la data incheierii contractului. Salarizarea incepe de la 1400-1500€ / luna brut avand cazarea si transportul asigurate. Perioada contractului este de minim 2 luni, cu posibilitate de prelungire pentru persoanele serioase si responsabile. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 poze(una tip buletin/una full body). NU PERCEPEM COMISION INAINTE DE PLECARE! Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.