Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MONTATORI ACCESORII ACOPERIS pentru Franta: - modeleaza, sudeaza si monteaza jheaburi din zinc si cupru in diverse forme de cornise; - monteaza cosurile de fum, ferestrele, pervazele si alte elemente specifice; - aplica materialele conform cerintelor tehnice si de calitate; - monteaza ardezia prin prinderea cu carlige(se traseaza cu praf de creta directia pe care vor fi prinse carligele, si apoi se fixeaza ardezia pe carlige).

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL INCEPATOR; - experienta minim 2 ani in montarea de acoperisuri (tigla, tabla, jgheab etc.); - experienta intr-o pozitie similara in Franta/Belgia constituie un avantaj; - cunostinte in citirea planurilor de constructie; - abilitati de lucru in echipa; - rezistenta la stres si la efort fizic sustinut. Beneficii: - salariu: 1400 – 1500 euro/luna brut; - cazarea este asigurata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.